Лакування та літографія жерсті

Компанія "Фавор" - це підприємство, яке вкладає ресурси в придбання новітнього обладнання та освоєння інноваційних технологій виробництва металевої упаковки. Один з основних напрямів діяльності нашої компанії - літографування і лакування жерсті.

Літографування жерсті

Літографування жерсті — складний багатоступінчастий процес нанесення на білу жерсть малюнка, який замінює паперову етикетку на унікальний, естетичний, а головне - захищений від підробок продукт. Повнокольорова літографія виконується на потужній сучасній лінії німецького виробника KBA – MetalPrint GmbH (лідер ринку офсетного друку на жерсті). На сьогодні це найбільш передова технологія в даному секторі промислового машинобудування. Чотириколірна лінія друку забезпечує високу продуктивність літографування і відмінну якість друку.

Лакування жерсті

Лакування жерсті – це обов'язкова операція, яка виконується перед процесом літографії. Покриття лаком захищає зовнішню сторону від корозії, а внутрішню - від взаємодії упаковки з її вмістом, забезпечуючи тим самим повну герметичність тари. Однією з ексклюзивних технологічних можливостей компанії «Фавор» є вибіркове нанесення лаку на жерсть (глянсовий, матовий, глітерний, кракелюрний та інші види лаків). Комбінування різних видів лаків надає упаковці контрастний, оригінальний і яскравий зовнішній вигляд.

Літографія і лакування жерті здійснюється різноманітними видами УФ фарб і лаків, починаючи від найпростіших і закінчуючи класами PREMIUM і LUX від провідних європейських виробників. Ми несемо повну відповідальність за якість всіх матеріалів при виготовленні металевої упаковки, нанесенні літографії і лакування.

Звертайтеся в нашу компанію - кваліфіковані співробітники, які пройшли спеціальне навчання, допоможуть Вам втілити ідеї у реальність.